O nas

Reslogistic to silna lokalna marka, działająca w sektorze logistyki magazynowej. Siedziba i magazyn firmy znajdują się w Parku Logistycznym Rogoźnica, 10 km od Rzeszowa, przy drodze krajowej nr 9 i w odległości 700 m od węzła komunikacyjnego autostrady A4.

Jesteśmy liderem sektora logistyki magazynowej w Polsce południowo-wschodniej i silną lokalną marką, wyznaczającą standardy w branży. Jesteśmy godnym zaufania partnerem o stabilnych fundamentach. Nie podążamy biernie za trendami – my je tworzymy.

Usprawnienie procesów logistycznych oraz dostęp do szybkiej i kompleksowej informacji jest koniecznym warunkiem prowadzenia optymalnej polityki biznesowej w każdym przedsiębiorstwie. Rozumiemy to w pełni i wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, otwierając najnowocześniejszy magazyn wysokiego składowania klasy A+, o powierzchni 13 000 m² w Parku Logistycznym Rogoźnica – 10 km od Rzeszowa.

Rozumiemy zmiany zachodzące we współczesnym świecie. Dlatego stosujemy najbardziej zaawansowane rozwiązania know-how, bo jesteśmy po to, żeby budować przewagę rynkową naszych partnerów biznesowych, redukując koszty własne ich działalności nawet o 40%.

Jesteśmy świadomi potrzeby współpracy z najbliższym otoczeniem. Dlatego dbamy o wsparcie rozwoju lokalnego biznesu, wspieramy lokalne inicjatywy kulturalne i społeczne, współpracujemy ze społecznością lokalną.

Marka Reslogistic wyrasta z rodzinnej firmy Rybexim Sp. z o.o., której początki sięgają 1995 roku i obejmowały działalność developerską powierzchni magazynowych i biurowych oraz działalność produkcyjną, a od 1999 roku także obsługę magazynowo-logistyczną Grupy Żywiec.

Dziś Grupa Logistyczna Rybexim – właściciel marki Reslogistic – zarządza dwoma własnymi parkami logistycznymi o łącznej powierzchni 28 000 m² oraz prowadzi obsługę logistyczną Grupy Żywiec w pięciu lokalizacjach w Polsce.

Łączymy więc wieloletnie doświadczenie w realizacji wymagających projektów z nowoczesnym zapleczem technicznym i know-how. Wszystkie zadania wykonywane są przez zespół specjalistów, mających do swojej dyspozycji najnowocześniejsze technologie i wspieranych profesjonalnym systemem magazynowym WMS.

Dynamicznie rozwijamy się. Chcemy dać naszym klientom więcej możliwości, dlatego budujemy kolejne centra logistyczne, które dysponować będą nowoczesnymi halami magazynowymi.

Wywodząc się z rzetelnej, rodzinnej firmy, zachowaliśmy indywidualizm w podejściu do realizowanych projektów, wiarygodność i odpowiedzialność za powierzane nam zadania.

reslogistic-o-nas1
reslogistic-o-nas2
reslogistic-team-magazyn

Dlaczego Reslogistic?

Wybór operatora logistycznego to strategiczna decyzja.
Poniżej postaramy się przybliżyć Państwu najmocniejsze aspekty naszej oferty:

Zespół

Naszym kluczowym atutem jest zespół zaangażowanych i odpowiedzialnych ludzi, którzy na co dzień dbają o powierzone nam procesy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w dużych projektach logistyki kontraktowej jak i w obsłudze magazynowania krótkoterminowego.
Wspieramy i uzupełniamy biznes naszych Klientów. Cechuje nas elastyczność w codziennej współpracy, zrozumienie oraz dbałość o jakość usług logistycznych.

Infrastruktura magazynowa

Dysponujemy najnowocześniejszym centrum magazynowo – dystrybucyjnym w regionie. Magazyn wysokiego składowania klasy A w pełni wyposażony w nowoczesny sprzęt gwarantuje bezpieczeństwo, higienę i porządek składowanych towarów. Państwa towar pozostaje pod naszą opieką przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Lokalizacja

Bezpośrednie sąsiedztwo stref przemysłowych oraz dostępność komunikacyjna ( lokalizacja przy drodze krajowej nr 9, w odległości 700 m do węzła komunikacyjnego autostrady A4 i S19) pozwala na skrócenie czasu dostaw do magazynu a także na szybką i terminową dystrybucję.

Systemy IT

Dla skutecznej obsługi procesów magazynowych wdrożyliśmy profesjonalny system informatyczny (WMS).
System jest swoistego rodzaju sercem magazynu, z jednej strony optymalnie zarządza wszelkimi pracami, z drugiej wymusza wręcz precyzję i dokładność każdej operacji. Zaletą wykorzystania zaawansowanego systemu informatycznego jest stały dostęp każdego Klienta do własnych stanów magazynowych, raportowanie oraz możliwość zlecenia podstawowych operacji on-line. System WMS umożliwia również uruchomienie bezpośredniej komunikacji EDI działającej na bazie interface pozwalającej na bezpieczne odzwierciedlanie wszelkich operacji magazynowych w systemie Klientów (ERP, MES, TMS i inne).

Kompleksowość oferty

Zapewniamy kompleksową obsługę wszystkich procesów logistycznych pod jednym dachem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno składowanie, jak też szereg dodatkowych usług, jak chociażby etykietowanie, insertowanie, tworzenie zestawów promocyjnych i wiele innych. Ciekawą propozycją jest obsługa przesyłek w ramach tzw. cross-dockingu, w którym towary dostarczane do magazynu są bezpośrednio przeładowywane i wysyłane dalej lub też podlegają czasowemu przechowaniu w magazynie do momentu dostarczenia pozostałych towarów przeznaczonych konkretnemu odbiorcy.

Partnerstwo

Kompleksową ofertę usług magazynowych uzupełniamy o obsługę transportów krajowych i międzynarodowych realizowaną poprzez naszych partnerów. W ramach współpracy nasi Klienci korzystają z dostępu do bezpośrednich codziennych połączeń drobnicowych zarówno na terenie kraju jak również w transporcie międzynarodowym (w tym również bezpośrednich połączeń drobnicowych z Ukrainą).