Składowanie

Oferujemy bezpieczne i wygodne składowanie towarów krótko i długoterminowo – zarówno standardowych jednostek paletowych jak i towarów nietypowych.

Do dyspozycji mamy nowoczesną halę magazynową wysokiego składowania klasy A+ o powierzchni 13 000 m², położoną 10 km od Rzeszowa, w Parku Logistycznym Rogoźnica, przy drodze krajowej nr 9 i w odległości 700 m od węzła komunikacyjnego autostrady A4. Hala wyposażona jest w monitoring, systemy zabezpieczeń oraz instalację przeciwpożarową.

Praca magazynu odbywa się w oparciu o system wysokiego składowania WMS (Warehouse Management System) oraz nowoczesny transport wewnętrzny.

Standardowo wszystkie towary wprowadzane do magazynu podlegają ewidencji w systemie informatycznym WMS. Daje to pełną kontrolę stanów magazynowych, pozwala precyzyjnie określać poszczególne partie towarowe, numery seryjne, czy też daty ważności. Gwarantuje także natychmiastowe i bezbłędne wydanie towarów, zgodnie z dyspozycją Klienta.

Dzięki aplikacji komputerowej każdy z naszych partnerów biznesowych ma stały, bezpośredni i pełen dostęp via Internet do danych o składowanych towarach. Aplikacja pozwala generować podstawowe czytelne raporty i służyć może, jako system ewidencji zapasów we własnym przedsiębiorstwie.

kompleksowa-logistyka-reslogistic2
reslogistic-team-magazyn
crossdokcing-reslogistic2